RSS
A A A
SmodBIP

Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich 2014/2015

Wybory Sołtysów i Rada Sołeckich - kadencja 2014 - 2018

Sołectwo Brzezówka
Wybory odbyły się w dniu 10 kwietnia 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Andrzej Gunia.

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Boruta Ewa
  2. Gałuszka Dariusz
  3. Kołbuc Marcin
  4. Koza Zbigniew
  5. Such Janusz
  6. Such Renata
  7. Ziemski Krzysztof

Sołectwo Czeluśnica
Wybory odbyły się w dniu 10 kwietnia 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Irena Śmietana.

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Dąbrowska Jolanta
  2. Grasela Agnieszka
  3. Grochowski Adam
  4. Grzesiak Paweł
  5. Grzesiak Piotr
  6. Majka Marcin
  7. Zych Piotr

Sołectwo Dobrucowa
Wybory odbyły się w dniu 10 kwietnia 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Jarosław Lula.

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Gałuszka Edyta
  2. Drożdż Rafał
  3. Paszyna Grzegorz
  4. Polak Monika

Sołectwo Gąsówka
Wybory odbyły się w dniu 26 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Krystyna Lawera

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Danicki Zygmunt
  2. Garbacik Stefania
  3. Potrawski Paweł
  4. Skórski Janusz

Sołectwo Gliniczek
Wybory odbyły się w dniu 10 kwietnia 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Tadeusz Śmietana

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Dubiel Augustyn
  2. Gałuszka Łukasz
  3. Grasela Stanisław
  4. Soboń Kazimierz
  5. Stopyra Kazimiera
  6. Śmietana Wioletta
  7. Twardzicki Adam

Sołectwo Glinik Polski
Wybory odbyły się w dniu 26 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Krzysztof Wiktorski

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Biernacki Kazimierz
  2. Gaweł Wiesław
  3. Jerzyk Maria
  4. Kobak Michał
  5. Lechwar Ewa
  6. Myśliwiec Karol
  7. Rosół Józef

Sołectwo Łajsce
Wybory odbyły się w dniu 24 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Stanisław Krzysik

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Jakubowski Marek
  2. Jakubowska Monika
  3. Marek Małgorzata
  4. Nagi Stanisław
  5. Pleban Agnieszka
  6. Stryczniewicz Łukasz
  7. Trybus Kazimierz

Sołectwo Łubienko
Wybory odbyły się w dniu 24 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Kazimierz Buratyn

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Dubis Łukasz
  2. Gierlasińska Lucyna
  3. Gronkiewicz Anna
  4. Kiełtyka Stanisław
  5. Marchewka Jan

Sołectwo Łubno Opace
Wybory odbyły się w dniu 24 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Sabina Wilk

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Jaskółka Leszek
  2. Kobak Stanisława
  3. Kurzawa Stanisław
  4. Wilk Paweł

Sołectwo Łubno Szlacheckie
Wybory odbyły się w dniu 24 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Stanisław Słupek

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani :

  1. Gęgała Jan
  2. Grzesik Teresa
  3. Kozubal Edyta
  4. Sanocki Bogusław

Sołectwo Nowy Glinik
Wybory odbyły się w dniu 26 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Józef Marek

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Biały Aleksander
  2. Gaweł Józef
  3. Lawera Zofia
  4. Marek Władysław
  5. Szostak Stanisław
  6. Wokurka Barbara
  7. Żebracki Mariusz

Sołectwo Potakówka
Wybory odbyły się w dniu 10 kwietnia 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Zdzisław Łopatkiewicz

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Goleń Małgorzata
  2. Hap Dorota
  3. Klekot Ryszard
  4. Machowska Małgorzata
  5. Sorys Ireneusz
  6. Szczypińska Ewa
  7. Zięba Robert

Sołectwo Roztoki
Wybory odbyły się w dniu 26 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Krystyna Wietecha

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Lepucki Marian
  2. Piekarska Ewa
  3. Szerląg Dariusz
  4. Tomasik Eugeniusz
  5. Tomasik Jan
  6. Wyderka Wiesław

Sołectwo Sądkowa
Wybory odbyły się w dniu 26 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Teresa Pawłowska

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani :

  1. Godek Stanisław
  2. Goleń Dawid
  3. Macek Teresa
  4. Mędrek Paweł
  5. Pawłowski Wojciech
  6. Polak Zbigniew

Sołectwo Tarnowiec:
Wybory odbyły się w dniu 16 grudnia 2014r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Aleksandra Ginalska.

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Smyka Bartłomiej
  2. Piotrowski Stanisław
  3. Lawera Stanisław
  4. Pabian Danuta
  5. Koerner Henryk
  6. Lawera Tomasz

Sołectwo Umieszcz
Wybory odbyły się w dniu 26 marca 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Jan Muzyka

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Betlej Janusz
  2. Dzwonkowicz Lucjan
  3. Grzyb Piotr
  4. Okulski Bogdan
  5. Styś Andrzej
  6. Trznadel Zofia
  7. Wojtunik Bogusław

Sołectwo Wrocanka
Wybory odbyły się w dniu 10 kwietnia 2015r.
W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Marcin Szurek

W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:

  1. Chudy Sławomir
  2. Gajda Krystyna
  3. Goleń Łukasz
  4. Kopczak Łukasz
  5. Lawera Józef
  6. Radoń Piotr
  7. Wiktorski Janusz


Opublikował: Bartłomiej Wójcik
Publikacja dnia: 01.07.2015
Podpisał: Bartłomiej Wójcik
Dokument z dnia: 05.12.2014
Dokument oglądany razy: 2 612