RSS
A A A
SmodBIP

Ogłoszenia 2019 rok

  1. Informacja o podstawowej kwocie dotacji w 2019 roku oraz statystycznej liczbie uczniów.
  2. Informacja o aktualizacji podstawowej kwoty dotacji w 2019 roku oraz statystycznej liczbie uczniów.
  3. Analiza Stanu Gospodarki Odpadami Komunalnymi na terenie Gminy Tarnowiec
  4. Informację o wszczęciu przez Wody Polskie - Zarząd Zlewni w Jaśle postępowania w sprawie uzyskania pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzenie ścieków przemysłowych do kanalizacji będącej w administracji Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Tarnowcu.
  5. Informacja o podstawowej kwocie dotacji w 2019 roku oraz statystycznej liczbie uczniów.
  6. FROB - Wniosek i Petycja do JST
  7. Odpowiedź Urzędu Gminy w Tarnowcu
  8. Odpowiedź Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu

Ostrzeżenie o upałach! 14.06.2019 r.

Zgodnie z prognozą Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW), w ciągu najbliższych dni na obszarze województwa podkarpackiego będzie utrzymywała się wysoka temperatura powietrza (powyżej 30ºC). Aktualnie obowiązuje ostrzeżenie meteorologiczne: 2 stopnia wydane przez IMGW.

Wysokiej temperaturze towarzyszyć będą burze, spodziewane już dziś i jutro w województwach zachodnich. Burzom towarzyszyć będą opady do 40 mm i porywy wiatru do 80 km/h, jutro na Dolnym Śląsku nawet do 100 km/h.

Utrzymywanie się wysokiej temperatury powietrza na obszarze całego kraju przez niemal tydzień może mieć negatywne skutki dla zdrowia i życia ludzi, ruchu kołowego i szynowego, funkcjonowania systemu elektroenergetycznego i sieci wodociągowej, a także dla zagrożenia pożarowego w lasach.Opublikował: Bartłomiej Wójcik
Publikacja dnia: 29.10.2019
Podpisał: Bartłomiej Wójcik
Dokument z dnia: 10.01.2019
Dokument oglądany razy: 2 150