RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 04.04.2011, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Kolejne wyniki wyborów

Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

Wybory Sołtysów i Rada Sołeckich - kadencja 2010 - 2014

  1. Harmonogram wyborów
  2. Wyniki wyborów:

Sołectwo Gliniczek

Wybory odbyły się w dniu 17 stycznia 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Tadeusz Śmietana
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani :
1) Dubiel Augustyn
2) Gałuszka Łukasz
3) Garbacik Grażyna
4) Głowacki Andrzej
5) Grasela Stanisław
6) Królikowska Dorota
7) Śmietana Wioletta

Sołectwo Łubno Szlacheckie

Wybory odbyły się w dniu 13 grudnia 2010r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Stanisław Słupek
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani :
1) Gęgała Jan
2) Gronek Janusz
3) Kozubal Edyta
4) Laskoś Helena
5) Pikuła Paweł
6) Rak Antoni
7) Syrek Ryszard

Sołectwo Umieszcz

Wybory odbyły się w dniu 8 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Jan Muzyka
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani :
1) Dzwonkowicz Jacek
2) Chochołek Marta
3) Ginalski Eugeniusz
4) Lesiak Grzegorz
5) Okulski Bogdan
6) Styś Andrzej
7) Trznadel Zofia

Sołectwo Gąsówka

Wybory odbyły się w dniu 18 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pani Krystyna Lawera
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:
1) Danicki Zygmunt
2) Gierlicka Magdalena
3) Jurasz Sabina
4) Pisz Bernard

Sołectwo Brzezówka

Wybory odbyły się w dniu 20 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Andrzej Gunia
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:
1) Dobrowolski Robert
2) Gałuszka Krystyna
3) Jasiński Andrzej
4) Koza Zbigniew
5) Pawluś Marek
6) Pawłowska Barbara
7) Zygmunt Józef

Sołectwo Wrocanka

Wybory odbyły się w dniu 22 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Sławomir Chudy
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:
1) Chudy Bogdan
2) Faber Kazimierz
3) Gajda Krystyna
4) Ochała Jan
5) Szufnarowski Kazimierz
6) Szurek Marian
7) Urbanik Piotr

Sołectwo Sądkowa

Wybory odbyły się w dniu 24 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Teresa Pawłowska
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:
1) Dłuski Józef
2) Godek Stanisław
3) Macek Teresa
4) Mędrek Paweł
5) Pawłowski Wojciech
6) Zoń Teresa

Sołectwo Łubienko

Wybory odbyły się w dniu 25 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Kazimierz Buratyn
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:
1) Citak Marek
2) Gronkiewicz Anna
3) Kiełtyka Stanisław
4) Kozioł Grzegorz
5) Marchewka Jan
6) Pieknik Anna
7) Sajdak Stanisław

Sołectwo Łubno Opace

Wybory odbyły się w dniu 28 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Wiesław Wilk
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani:
1) Borończyk Krzysztof
2) Kobak Stanisława
3) Kozubal Julian
4) Wilk Józef

Sołectwo Potakówka

Wybory odbyły się w dniu 30 marca 2011r.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Zdzisław Łopatkiewicz
W skład Rady Sołeckiej zostali wybrani :
1) Głowacki Dawid
2) Hap Dorota
3) Klekot Ryszard
4) Klocek Dariusz
5) Szczypińska Ewa

Zarządzenie Nr 19/2011 w sprawie: zmiany zarządzenia w sprawie przeprowadzenia Wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich na terenie Gminy Tarnowiec.



Opublikował: Bartłomiej Wójcik
Publikacja dnia: 04.04.2011
Podpisał: Bartłomiej Wójcik
Dokument z dnia: 09.03.2011
Dokument oglądany razy: 1 128